Zavolejte nám
+420 379 794 331
Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Materiály

Materiály

Při výrobě dbáme na nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků. Z tohoto důvodu používáme k výrobě pouze ty nejkvalitnější materiály. Pro lepší orientaci přikládáme tabulku materiálů.

 

Steatit

 

 

Používáme jej pro sortiment: pojistková tělesa, spodky vypínačů, pojistkové základny, držáky, součásti termostatů, průchodky, izolační korálky, keramické nosníky, základny, patice, svorkovnice, rozpěrné sloupky, deskové tepelné zářiče, výplně topných těles.

 

Používáme jej pro sortiment: součásti pro automobilový průmysl, pojistková tělesa, průchodky, odporové válečky, nosníky spirál, izolační nosníky jader automobilových zapalovacích cívek, keramické lišty a podložky, svářecí lišty, izolační trubky, distanční sloupky, izolátory, podpěrné tyčinky.

 

Používáme jej pro sortiment: trubky, několika-otvorové kapiláry, lišty, koncovky, termosondy pro metalurgii, svářecí lišty, svářecí kroužky, nosiče topných spirál, topná tělíska, držáky topných spirál a drátů, izolační desky a sloupky, distanční sloupky a pomůcky do pecí s výpalem do 1250°C, deskové a korýtkové tepelné zářiče, hrdla a síta pro lití kovů.